Premiera musicalu Piloci - Teatr Roma

7 października odbyła się Premiera Musicalu Piloci w Teatrze Roma, w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Było mi bardzo miło uczestniczyć w tym wielkim, medialnym wydarzeniu... służbowo :) Ale po super recenzjach, rozmowach z ludźmi po premierze, kupiłem bilety w ciemno i niedługo obejrzę z wielką chęcią ten wspaniały musical.

Dla mnie, było to na pewno pozytywne i przede wszystkim nowe doświadczenie. Tutaj w większości liczył się czas, więc wszystko trzeba było robić w locie - jak na prawdziwych Pilotów przystało ;) Podczas tego zlecenia miałem do zrealizowania kilka podstawowych punktów (zapotrzebowania na konkretne ujęcia). Przygotowywałem się więc do tego dnia już na jakiś czas przed - poznanie miejsca, godziny rozpoczęcia oficjalnej części i jej zakończenia a także rozpoczęcie nieoficjalnej części już w innym miejscu, gdzie musiałem być "pierwszy" :)) Takie zlecenie, to też wybór odpowiedniego sprzętu (obiektywów, lamp itp) by nie mieć przy sobie tony elektroniki a tylko to co jest niezbędne - wbrew pozorom fotografowałem w dwóch różnych lokacjach - jasno/ ciemno, potrzeba błyśnięcia a z drugiej strony potrzeba była na nastrojowe wnętrza, bez płaskich, naświetlonych powierzchni (wreszcie coś dla artysty ;))

Poniżej naprawdę krótka, wybiórcza fotorelacja. Atmosfera jaka panowała jest nie do opisania, wspaniali goście, pełne emocji przemówienie Dyrektora Teatru Roma - Pana Wojciecha Kępczyńskiego, dużo pozytywnych chwil :)

 

fotografia-biznesowa-premiera-piloci-roma-musical.JPG

Agnieszka-Mrozinska-Piotr-Ambroziak.JPG

Barbara-Kurdej-Szatan-piloci-roma-piotr-ambroziak.JPG

Katarzyna-Zak-piotr-ambroziak.jpg

katarzyna-zielinska-piotr-ambroziak-piloci-roma.JPG

Łukasz-Jakubiak-Piotr-Ambroziak.JPG

Marcin-Perchuć-Aneta-Todorczuk-Perchuć-Piotr-Ambroziak.jpg

Monika-Olejnik-Piotr-Ambroziak-Pilioci-musical.JPG

piloci-musical-piotr-ambroziak-Joanna-Jarmłowicz.JPG

piotr-ambroziak-fotografia-musical-piloci.JPG

Rogalska-Piróg-Piotr-Ambroziak.JPG

musicalpiloci-roma-wojciech-kepczynski-piotr-ambroziak.JPG

musical-piloci-fotografia-biznesowa-piotr-ambroziak-fotografia.jpg

piloci-musical-wijciech-kepczynski-piotr-ambroziak.JPG

fotografia-reklamowa-piotr-ambroziak-otwock-warszawa.jpg

 

tagi: Piloci, Musical, Roma, Teatr, Piotr Ambroziak Fotografia, fotografia reklamowa, eventowa, Warszawa, Otwock, fotografia produktowa, Musical Piloci Roma, biznesowy fotograf, zdjęcia korporacyjne, zdjęcia reklamowe

 

  • tel. 603 059 550
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.