piątek, 23 marzec 2018 13:10

Renowacja - retusz starych fotografii

W dzisiejszych czasach, kiedy mamy możliwość zrobienia zdjęć odkurzaczem, który notabene sam sprząta w domu, pojęcie fotografii i wiele rzeczy z tym słowem związanych nabrało nowego znaczenia. Możemy się temu postępowi przyglądać lub podążać razem z nowościami i tym co jest akurat modne. Jedno jest pewne, nowe technologie pozwalają przedłużyć życie i niezastąpione wspomnienia zdjęciom i tym młodym dziadziusiom czy babciom ze zdjęć, dzieciństwu na wsi czy ważnym wydarzeniom z dalekiej przeszłości w naszych rodzinach..

Chyba każdy z nas ma takie w życiu takie chwile, kiedy zobaczy na ulicy billboard z reklamą kampanii społecznej, spot w telewizji poruszający konkretny jakiś problem. Z pewnością każdy reaguje bardziej lub mniej na temat, który jest mu bliski ale zgodzicie się ze mną, że większość z nas nosi w sobie jakiś ślad, pozostawiony przez właśnie jakiś przekaz medialny. To właśnie ten malutki ślad może kiedyś zadecydować o podjętych decyzjach, o niesieniu dobra, chęci pomocy nie tylko materialnej ale i duchowej czy fizycznej..

poniedziałek, 06 listopad 2017 15:47

Premiera musicalu Piloci - Teatr Roma

7 października odbyła się Premiera Musicalu Piloci w Teatrze Roma, w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Było mi bardzo miło uczestniczyć w tym wielkim, medialnym wydarzeniu... służbowo :) Ale po super recenzjach, rozmowach z ludźmi po premierze, kupiłem bilety w ciemno i niedługo obejrzę z wielką chęcią ten wspaniały musical.

piątek, 03 listopad 2017 08:00

Mini Sesje Zimowo-Świąteczne

Jak co roku chciałbym Was zaprosić do mojego magicznego studia fotograficznego w Otwocku, gdzie przeniosę Was do ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a także do magicznej zimowej krainy.

  • tel. 603 059 550
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.