Chyba każdy z nas ma takie w życiu takie chwile, kiedy zobaczy na ulicy billboard z reklamą kampanii społecznej, spot w telewizji poruszający konkretny jakiś problem. Z pewnością każdy reaguje bardziej lub mniej na temat, który jest mu bliski ale zgodzicie się ze mną, że większość z nas nosi w sobie jakiś ślad, pozostawiony przez właśnie jakiś przekaz medialny. To właśnie ten malutki ślad może kiedyś zadecydować o podjętych decyzjach, o niesieniu dobra, chęci pomocy nie tylko materialnej ale i duchowej czy fizycznej..

poniedziałek, 06 listopad 2017 15:47

Premiera musicalu Piloci - Teatr Roma

7 października odbyła się Premiera Musicalu Piloci w Teatrze Roma, w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Było mi bardzo miło uczestniczyć w tym wielkim, medialnym wydarzeniu... służbowo :) Ale po super recenzjach, rozmowach z ludźmi po premierze, kupiłem bilety w ciemno i niedługo obejrzę z wielką chęcią ten wspaniały musical.

piątek, 03 listopad 2017 08:00

Mini Sesje Zimowo-Świąteczne

Jak co roku chciałbym Was zaprosić do mojego magicznego studia fotograficznego w Otwocku, gdzie przeniosę Was do ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a także do magicznej zimowej krainy.

poniedziałek, 30 październik 2017 18:21

Sesja ślubna Moniki i Adriana | sesja zdjęciowa Otwock

..Piotrze, bierzemy ślub i potrzebujemy fotografa. Jest tylko jeden warunek, tylko Ty wchodzisz w grę, więc szybciutko podaj wolne terminy we wrześniu, abyśmy mogli zaklepać datę ślubu. Wiecie jakich człowiek dostaje skrzydeł po takich słowach?? :))) Poniżej krótka, fotorelacja ze ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Otwocku i sesji plenerowej.

  • tel. 603 059 550
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.