Jak wiecie do wszystkich sesji zdjęciowych podchodzę indywidualnie, staram się wychodzić na przeciw oczekiwaniom ale najbardziej cenię sobie naturalność, pełną ciepła opowieść o rodzinnych momentach, ulotnych chwilach. Bez oszukiwania Wy i ważne dla Was chwile. Króciutko opiszę niedawną sesję na roczek Bartusia, w jesiennej aurze.

Wymarzony dzień na sesje, słonecznie ale nie upalnie, lekki wiaterek delikatnie sunął między drzewami kołysząc młode krzewy. Nic tylko fotografować zakochanych - Natalię i Mateusza. Jako, że to środek wakacji, do pomocy zabrałem moją młodszą córkę :) Temat sesji.. ej no... wiadomo :) Miłość i takie tam, no i konie :)

Fotograf na Chrzest poszukiwany, dobry fotograf na chrzest, dobry i tani fotograf na Chrzest, fotograf na chrzest nie za miliony... są to jedne z częstszych fraz, które są wyszukiwane w wyszukiwarce ze słowem - chrzest, fotograf. Jak ten dzień wygląda z mojego punktu widzenia? Jak pracuję podczas takich zleceń, co otrzymujecie po takiej sesji i dlaczego warto mieć niezapomnianą pamiątkę.z tego wydarzenia?

czwartek, 14 wrzesień 2017 13:27

Sesja wizerunkowa dla Alternatywnej Sztuki Wyrazu

Spotkaliście się z pojęciem flow? Dużo by się rozpisywać, jest wiele teorii i znaczeń.. ale tak mocno w skrócie z psychologii - uskrzydlenie, przepływ, euforia.. albo po prostu Alternatywna Sztuka Wyrazu. Kiedy otrzymałem telefon od Izy, jednej z założycielek owego tworu wiedziałem, że coś fajnego się kroi i nie będziemy rozmawiali o pogodzie (która bynajmniej była wyśmienita tego dnia). Piotrze, jest sprawa.. potrzebujemy zdjęcia (sesja zdjęciowa)... ja i Ada. Pierwsze co sobie pomyślałem to jakiś wielki wulkan, który właśnie wybuchł i rozlewa mi się po mózgu.. One We dwie? Na jednej sesji?...

  • tel. 603 059 550
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.