Tak jak zapowiadałem jestem do Waszej dyspozycji w króciutkim okresie - 21-26 Września 2017 :) Jest to okazja do wykonania wyjątkowej sesji rodzinnej, dziecięcej, ciążowej lub portretowej. Sam, jako tata dwóch cudownych córek, wiem jak ten czas ucieka i jak dobrze jest mieć zatrzymane ulotne chwile na zdjęciach. Zachęcam nie odwlekać w czasie i zapisać się jak najszybciej! :) Oprócz sesji rodzinnych istnieje możliwość wykonania dla Państwa sesji reklamowej, np. Apartamentów, domków wypoczynkowych itp.

Ahhhh co to był za ślub. Każdy reportaż przeżywam na swój sposób, ze wszystkimi się zżywam, śledzę dalsze losy, często towarzyszę podczas późniejszych sesji dziecięcych. Uwierzcie mi, że dla takich chwil warto robić to co się naprawdę kocha, dla tych momentów, które dla Was łapię abyście potem mogli usiąść i z przyśpieszonym oddechem oglądać każde zdjęcie, ulotny moment, wzruszającą chwilę.. Postanowiłem opowiedzieć Wam w bardzo dużym skrócie dzień Agaty i Pawła..

Sesja zdjęciowa w Wildze? Czemu nie :) Miejsce, które jest mi bardzo bliskie.. tu stawiałem pierwsze kroki, tu się wychowywałem (raz lepiej a raz gorzej ;)) i tu teraz wychowują się moje dzieci. W związku z tym, że mam na lipiec i sierpień kilka chętnych rodzin na sesje zdjęciowe właśnie w Wildze, chciałbym zaprosić chętnych, którzy by chcieli mieć wyjątkową pamiątkę, do zapisów. Przy okazji chciałbym wspomóc lokalną wspólnotę, sponsorując jedną taką sesję i przekazać pieniądze na fundację, która zbiera na rehabilitacje dla Pana Łukasza Szychowskiego.

Fotografia reklamowa jest jedną z moich ulubionych dziedzin fotografowania. Tworzy się coś, co ma być wizytówką firmy, pokazuje się prawdziwe produkty lub pracowników. Restauracja Mała Miła mieści się w Wildze a w dodatku miałem przyjemność tam gościć nie raz tym bardziej kiedy rano pakowałem samochód w niezbędny sprzęt byłem ogromnie szczęśliwy.. zobaczę jak się robi pizze od podstaw bo i takie było założenie tej sesji..

  • tel. 603 059 550
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.