Dzień dobry, stało się to o czym już dawno myślałem, żeby nawet nie powiedzieć marzyłem. Piszę e-booka - "Jak robić apetyczne zdjęcia - dla początkujących wyjadaczy fotografowania jedzenia" ;)

sobota, 01 czerwiec 2019 07:15

Jak powstawał kalendarz dla IOP na 2019 rok

Dzień dobry :) Przez jakiś niezrozumiały dla mnie błąd osoba która zajmowała się moją stroną... ahhh nie chce mi się nawet pisać... straciłem wszystko co do tej pory wypracowałem na stronie (ponad 2 lata!). Muszę zacząć wszystko od nowa, pisanie artykułów w emocjach, szczerze..tak jak lubie. No nic musze spróbować raz jeszcze.

Niedługo przypomnę ten wspaniały czas jak z Adą Jaźwińską wpadliśmy na pomysł zrobienia kalendarza charytatywnego dla Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku i jak udało nam się namówić Magdalenę Różczkę, cudowną aktorkę o wielkim sercu na pomoc i koordynację tego wielkiego fotograficzno charytatywnego projektu z którego jesteśmy BARDZO DUMNI! Udało się zebrać bardzo dużo pieniędzy dla maluszków :)

  • tel. 603 059 550
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.