Lubię to! Każdy telefon, każde zapytanie a potem realizacja zlecenia to zawsze ogromna radość ale i pewne wyzwania. Kiedy otrzymałem telefon od właściciela Mimi Sushi w Otwocku, Adama.. wiedziałem, że będzie to bardzo ciekawe zlecenie. 

Nareszcie jest! cool E-Book o podstawach fotografii kulinarnej, z użyciem telefonu komórkowego a na dodatek napisanego w lekkostrawny i prosty sposób. To propozycja dla wszystkich uwielbiających fotografować, gotować, blogerów kulinarych… w zasadzie dla każdego! laughing

Dzień dobry, stało się to o czym już dawno myślałem, żeby nawet nie powiedzieć marzyłem. Piszę e-booka - "Jak robić apetyczne zdjęcia - dla początkujących wyjadaczy fotografowania jedzenia" ;)

To był zwykły, letni dzień.. Nic nie zapowiadało niczego nadzwyczajnego. Nagle, monitor zaczął migotać, ptaki zaczynały głośniej ćwierkać a psy a psy ujadać... dzwoni telefon... Ada dzwoni :)

- Halo

- Halo

- Znowu trzeba by komuś pomóc...

-Tak... zróbmy coś wielkiego!

...

  • tel. 603 059 550
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.